Grup Vitamin Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gökhan semiz, Grup Vitamin Fan Clubs, ismail, grup vitamin ismail, grup vitamin şarkıları, grup vitamin şarkı sözleri, grup vitamin mp3 indir, grup vitamin resimleri, grup vitamin video, grup vitamin aşığın şiiri, Grup Vitamin Fan Club, Sevenler Kulübü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

merhaba semiz

YazarMesaj
nihal
Misafir

merhaba semiz Empty
MesajKonu: merhaba semiz    merhaba semiz I_icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 6:20 pm

semiz sen çok üzüldün biliğorum ya of ben naparim semiz oldu bikere nediğim anla beni noğlu üzme kendi bak din ben vlenipde gitersen ilaçi üzüntürden içmezlik yapma mutlaka iç bak din sen hastasin kalbin var senin offfffffffffffff biliyom sen benimle beraber olmak ve evlenmek istiyon ben seni çok iyi taniyom ve sen ,hastarken hastanerken taniştiktan beri ben seni kendi kardeşim bgibi seviyorum seni semiz burdan benden gazin annene ve talat babana ve afacan kuzeninne burda herkezi öpüyom gökhan semiz ben artik evlenipde gitiyom ama sen sakın seni ben üzülmeni hiç istemem de kendine iyi bak iyi bakaği unutma ve

merhaba semiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan Semiz Kimdir?